Ceny pro ubytované v Kempu Jordán

Pro děti od 6 do 12 let včetně: 2100 Kč
Pro děti od 3 do 5 let: 1700 Kč
Pro děti 0-2 roky včetně: zdarma bez nároku na lůžko a stravu
Neobsazené lůžko na chatce či v pokoji: 300 Kč (celý pobyt).

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách či zděných budovách v prostorách kempu Jordán, plná penze, lůžkoviny, rekreační poplatek a náklady na organizaci programu na celý pobyt.

Jeden účastník platí max. jedno neobsazené lůžko navíc.
Lze přijet i na kratší dobu, cena na jeden den s plnou penzí je poté 450 Kč.

Lze rovněž dojíždět. V případě účasti pouze na programu bez ubytování a stravy je cena na jeden den 100 Kč.
Individuálně lze domluvit i pobyt bez stravy, či s částečnou stravou.

Ceny pro ubytované v Černodolském mlýně

Dvojlůžkový pokoj plně obsazený: 3600 Kč/osoba vč. snídaní
Dvojlůžkový pokoj (při obsazení jednou osobou): 4800 Kč/osoba vč. snídaní
Celý apartmán: 7200 Kč/bez snídaní + 600 Kč/každá osoba od 3 let za náklady na organizaci programu pro celý pobyt.

Děti do 2 let včetně: Ubytování zdarma

Domácí zvíře: za příplatek, dle dohody s organizátory

Černodolský mlýnV ceně je zahrnuto ubytování v penzionu, snídaně v penzionu (vyjma ubytování v apartmánu), rekreační poplatek a náklady na organizaci programu na celý pobyt.

Obědy a večeře je možné zajistit v kempu Jordán: oběd á 100 Kč, večeře á 90 Kč, pro děti do 6 let poloviční cena.
Případně si můžete obědy a večeře domluvit individuálně v penzionu na místě.
Pro ubytované v apartmánech lze zajistit v kempu Jordán i snídaně za 55 Kč. Pro děti do 6 let poloviční cena.

Ceny pro ubytované v penzionu Oráč

Dle individuální dohody s majiteli penzionu – platba přímo penzionu. K tomu příplatek 100 Kč/den/osoba za program – tento příplatek se platí organizátorovi předem převodem na níže uvedený účet.

Snídaně, obědy a večeře je možné zajistit v kempu Jordán: snídaně á 55 Kč, oběd á 100 Kč, večeře á 90 Kč, pro děti do 6 let poloviční cena.
Případně si můžete obědy a večeře domluvit individuálně v penzionu na místě.

Slevy:

– Pro přihlášené do 31. 5. sleva 10 %.
– Pro přihlášené do 30. 6. sleva 5 %.

Způsob placení:

Předem převodem na účet Evangelické církve metodistické v Tachově č.183952628/0300, var.symbol: bude sdělen emailem po přihlášení.

Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ65 0300 0000 0001 8395 2628, BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Pokud chcete žádat příspěvek od zaměstnavatele, na požádání Vám můžeme vystavit potvrzení.