Informace

Základní informace

Termín: 15. 7. 2023 (sobota) – 21.7. 2023 (pátek)

Místo: Zámek Trhanov, Trhanov 1, 345 33 Trhanov, okres Domažlice, Plzeňský kraj, Rekreační oblast: Chodsko, Český les
Poloha: GPS: N49°25’15“, E12°50’45“
Web zámku: www.zamek-trhanov.cz

Příjezd a odjezd:
Příjezd – sobota 15. 7. 2023 odpoledne do 18. hod. (začínáme večeří)
Odjezd – pátek 21. 7. 2022 po 13. hod. (po obědě)

Nabízíme i možnost docházení/dojíždění na program z dalších ubytovacích zařízení v okolí či z domova. Můžete využít nabídky programu i třeba jen na jeden den. Je ale zapotřebí se vždy přihlásit odesláním přihlášky na těchto webových stránkách.

Způsob dopravy:

doprava autemAutem: například z Plzně silnicí č. 26 směrem na hraniční přechod Folmava (přechod s Německem). Cestou projedete Horšovským Týnem, pak budete pokračovat cca 15 km stále po stejné silnici č. 26, a poté odbočíte vpravo na silnici č. 195 do Trhanova, který je cca 3 km. V Trhanově pojedete stále po hlavní silnici č. 195, za křižovatkou vpravo minete obecní úřad s poštou, kostel a hned za ním je u silnice zámek (na chodníku jsou dva zelení kohouti). Průjezdem vjedete do dvora zámku, kde je možné zaparkovat.

doprava autemVlakem: dopravte se do Domažlic odkud budete pokračovat osobním vlakem do Trhanova (směr Bělá nad Radbuzou). Do Trhanova lze samozřejmě přijet i osobním vlakem z Bělé nad Radbuzou. Zámek v Trhanově, kde Letní biblická škola probíhá, je od stanice vlaku v Trhanově cca 0,5 km po rovině.

Domácí zvířata:

doprava autemNa zámku v Trhanově se lze ubytovat i s domácími mazlíčky. Ale prosíme, neberte je s sebou do společných prostor (na přednášky a do jídelny).