Ubytování

Ubytování a stravování na zámku v Trhanově

Ubytování:
Ve 2 – 7 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým nábytkem. Objekt slouží primárně na pobyty dětí, ale pořádají se zde i pobyty dospělých. Ubytování je pro nenáročnou klientelu. Povlečení bude k dispozici. Ručníky si ale dovezte vlastní.

Více o zámku na www.zamek-trhanov.cz

Stravování
Snídaně formou jednoduchých švédských stolů. Na oběd bude jedno teplé jídlo bez polévky. Na večeři bude jedno teplé jídlo bez polévky. Po celý den bude v jídelně k dispozici pití.

V jídelně je rovněž k dispozici rychlovarná konvice a hrnky k zapůjčení.

Individuálně lze domluvit stravu bez masa nebo např. bezlepkovou dietu.

 

Další ubytovací možnosti
Nabízíme také možnost dojíždění/docházení na program z dalších ubytovacích zařízení.

– přímo v Trhanově v soukromí u majitelky místní restaurace. Adresa Trhanov 20. Ubytovací prostory jsou jinde než restaurace. Na požádání Vám pošleme telefonní kontakt a Vy se zkuste s paní majitelkou domluvit.

– cca 1 km od zámku v Trhanově v Novém Hamru je penzion Hamr, www.penzionhamr.eu

– cca 3 km je penzion Chodská chalupa www.chodska-chalupa.cz

– cca 3 km je penzion U Honýsků v obci Pec pod Čerchovem: www.pec-penzion.cz

– cca 6 km je Autokemp Babylon: www.autokempbabylon.cz

– Další ubytovací možnosti jsou například v cca 8 km vzdálených Domažlicích. Dobré reference máme na penzion Viola: www.violadomazlice.cz

– Jedna z účastnic Letní biblické školy nabízí ubytování u nich na chalupě v cca 8 km vzdálené Černé Řece. Ubytování je pro studenty nebo pro mladý bezdětný pár. Nutno mít auto. V případě zájmu napište na daniel.pis(at)seznam.cz

Tato ubytování si musíte zajistit sami.

Stravování pro ubytované mimo zámek v Trhanově
Nabízíme zajištění stravy na zámku v Trhanově i pro ubytované mimo zámek. Standardně nabízíme plnou penzi, ale individuálně lze domluvit i polopenzi či jen např. snídaně a obědy apod.

Při ubytování v jiném ubytovacím zařízení než na zámku v Trhanově je zapotřebí zaplatit poplatek za program a organizaci pobytu – vyplňte tedy přihlášku na těchto webových stránkách.