Základní informace

Termín: 11. 8. 2019 (neděle) – 17. 8. 2019 (sobota)

Místo:

Resort Beskydy, Visalaje, Krásná 182, okres Frýdek Místek

Příjezd a odjezd:

Příjezd – neděle 11. 8. 2019 odpoledne do 18. hod. (začínáme večeří)
Odjezd – sobota 17. 8. 2019  po 12. hod. (po obědě)

V Resortu Beskydy nabízíme i možnost kratších variant pobytu – od neděle 11.8. do středečního oběda 14.8. nebo od středeční večeře 14.8. do sobotního oběda 17.8.

Nabízíme i možnost docházení/dojíždění na program např. z blízkého hotelu Visalaje nebo dalších ubytovacích zařízení či z domova. Můžete využít nabídky programu i třeba jen na jeden den. Je ale zapotřebí se vždy přihlásit.

NUTNO S  SEBOU VZÍT PŘEZUVKY (v Resortu Beskydy jsou koberce).

Způsob dopravy:

doprava autemAutem: z Frýdku Místku dálnicí D48 (silnice E462) směrem na Český Těšín. Sjet na exitu 54, projet obcemi Nošovice, Vyšní Lhoty a Raškovice – zde za hotelem Ondráš odbočit doprava (směr Pržno, Visalaje) minete benzínovou pumpu a na další křižovatce se dáte doleva (směr Visalaje). Po této silnici pojedete ještě cca 12 km – projedete obcí Krásná, a pak pořád dále až k hotelu Visalaje (ten budete mít po pravé ruce), následně minete restauraci Visalaje. Pak zabočte doleva, jeďte 200 m a vlevo uvidíte cíl – Resort Beskydy.

doprava autemVlakem: do Frýdku Místku, před vlakovým nádražím jsou autobusové zastávky.  Odtud autobusem až na konečnou k hotelu Visalaje (ten budete mít po pravé ruce), následně minete restauraci Visalaje. Pak zabočte doleva, jděte cca 200 m a vlevo uvidíte cíl – Resort Beskydy.

Autobusem: do Frýdku Místku (jede i Regiojet a stojí kousek od vlakového nádraží). Autobusy na Visalaje jezdí od vlakového nádraží ve Frýdku Místku.  Jeďte na konečnou k hotelu Visalaje (ten budete mít po pravé ruce), následně minete restauraci Visalaje. Pak zabočte doleva, jděte cca 200 m a vlevo uvidíte cíl – Resort Beskydy.

Domácí zvířata:

doprava autemDo Resortu Beskydy nelze vzít domácí mazlíčky.  Je možnost ubytování s domácími mazlíčky v sousedním hotelu Visalaje případně v jiných ubytovacích zařízeních v okolí.