Ubytování a stravování na zámku v Trhanově

Ubytování:
Ve 2 – 7 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým nábytkem. Objekt slouží primárně na pobyty dětí, ale pořádají se zde i pobyty dospělých. Ubytování je pro nenáročnou klientelu. Povlečení bude k dispozici. Ručníky si ale dovezte vlastní.

Více o zámku na www.zamek-trhanov.cz

Stravování
Snídaně formou jednoduchých švédských stolů. Na oběd bude jedno teplé jídlo bez polévky. Na večeři bude jedno teplé jídlo bez polévky. Po celý den bude v jídelně k dispozici pití.

V jídelně je rovněž k dispozici rychlovarná konvice a hrnky k zapůjčení.

Individuálně lze domluvit stravu bez masa nebo např. bezlepkovou dietu.

Ubytování v penzionu v Trhanově 
K dispozici je jeden jednolůžkový, čtyři dvojlůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Penzion je v obci  cca 300 metrů od zámku. Adresa je: Trhanov 20. Toto ubytování bychom vám zajistili my.

Další ubytovací možnosti
Nabízíme také možnost dojíždění na program z dalších ubytovacích zařízení.
– cca 1 km od zámku v Trhanově v Novém Hamru je penzion Hamr, www.penzionhamr.www3.cz
– cca 3 km je penzion U Honýsků v obci Pec pod Čerchovem: www.pec-penzion.cz
– cca 6 km je Autokemp Babylon: www.autokempbabylon.cz
– Další ubytovací možnosti jsou například v cca 8 km vzdálených Domažlicích.
Toto ubytování si musíte zajistit sami.

Stravování pro ubytované mimo zámek v Trhanově
Nabízíme zajištění stravy na zámku v Trhanově i pro ubytované mimo zámek. Standardně nabízíme plnou penzi, ale individuálně lze domluvit i polopenzi či jen např. snídaně a obědy apod.
Můžete však využít také možnost stravovat se v blízké restauraci U svatého Jána v Trhanově www.restauraceusvjana.cz nebo v dalších restauračních zařízeních v okolí.

Při ubytování v jiném ubytovacím zařízení než na zámku v Trhanově nebo penzionu v Trhanově je zapotřebí zaplatit poplatek za program a organizaci pobytu – vyplňte tedy přihlášku na těchto webových stránkách.