Ubytování

Ubytování je zajištěno v Kempu Jordán ve zděných budovách a chatkách. Těm, co upřednostňují lepší ubytování s vlastním sociálním zařízením, můžeme nabídnout  ubytování v penzionu Černodolský mlýn, který je od kempu vzdálen cca 1 km nebo v penzionu Oráč vzdáleném cca 2 km.

Kemp Jordán:

V dřevěných „táborových“ čtyř a pětilůžkových chatkách s elektřinou. Spacáky zde nejsou zapotřebí, lůžkoviny dostanete. K dispozici je i několik pokojů ve zděných budovách (přednost mají rodiny s malými dětmi a starší lidé) a jedna větší chatka se čtyřmi dvojlůžkovými pokoji. Zohledněno bude pořadí přihlášek. Sociální zařízení (WC a sprchy) jsou pro všechny společné v hlavní budově.
Více na www.kempjordan.cz

Ubytování chatky

Ubytování budova

Černodolský mlýn:

Černodolský mlýnUbytování v nově opravených 6 dvojlůžkových a 2 třílůžkových pokojích, které jsou zařízeny ve stylovém venkovském duchu. K dispozici jsou i 2 apartmány sestávající z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a kuchyňského koutu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu, umyvadla a koupelnových doplňků. Ubytování je dražší.
Více na www.cernodolskymlyn.cz

Penzion Oráč:

big_1322579175_08082011304_mUbytování v jednom dvojlůžkovém, jednom třílůžkovém a třech čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením.
Více na www.penzion-orac.cz